Послуги

Консалтинг

Консалтингові послуги нашої компанії спрямовані насамперед на спрощення впровадження IT-сервісів для наших клієнтів, що дають можливість на початковій стадії визначити поточний стан інфраструктури (шляхом проведення аудиту різного рівня складності), а також виробити кінцевий стан IT. На базі цього побудувати необхідний портфель проектів і розробити план дій із розвитку IT-інфраструктури на найближчий період.

Наша компанія пропонує скористатися послугою аудиту IT із виявлення вузьких місць і розробки необхідних рекомендацій щодо подальшого розвитку відповідно до бізнес-цілей Вашої компанії.

Ця послуга дозволяє вивчити внутрішні процеси наших клієнтів і подивитися на їхню IT-інфраструктуру очима стороннього спостерігача, що дає можливість отримати об’єктивнішу оцінку поточного стану, наявності ризиків та їхньої вірогідності. Як підсумок, це дозволяє підійти до наступних стадій технічного проектування зі значно більш комплексним аналізом і розумінням і значно підвищити ефективність впровадження IT-послуг і сервісів на підприємствах.