Модернізація бездротової мережевої інфраструктури Державного управління справами (ДУС)

Бізнес-напрямок: Інфраструктура

Замовник: ДУС

Галузь: Держсектор

Інженерами компанії ITIS було опрацьовано рішення з модернізації мережевої бездротової інфраструктури доступу на базі обладнання Cisco для державного апарату управління справами.

В умовах збільшення кількості бездротових клієнтських пристроїв і частки мобільних застосунків на робочих місцях замовники стикаються із завданнями з обробки все більших обсягів корпоративного трафіку. Також наріжним каменем залишається безпека підключення під час роботи з мережею.

Наданий комплекс націлений на створення надійного фундаменту для бездротового мережевого доступу, здатного успішно приймати сучасні виклики IТ. Рішення покликане поліпшити можливості підключення працівників до корпоративної мережі, а також підвищити безпеку під час роботи з мережею.

Одним із ключових критеріїв успішності цього проекту було постачання обладнання в стислі строки, обумовлені особливостями фінансування закупівель для підприємств держсектора. Професійна робота фахівців компанії ITIS у тісній координації з партнерами дозволила досягти поставлених цілей із дотриманням усіх вимог замовника.

У межах цього проекту компанія ITIS підтвердила здатність ефективно реалізовувати проекти в стислі строки.

Повернутися назад