Про компанію

Робота ITIS базується на принципах партнерства, інноваційності та простоти.

Наша компанія допомагає бізнесу вирішувати завдання, пов’язані з ефективністю прийняття управлінських рішень, економією витрат, збереженням даних і оптимізацією ресурсів за допомогою новітніх технологій. Нашими клієнтами стають компанії, які опікуються перспективами розвитку свого бізнесу та прагнуть якісно змінювати його в ногу із часом і технологіями.

Ми пишаємось професійним досвідом нашого персоналу і його готовністю братися за найновітніші розробки, які дотепер не були відкриті для українського замовника.

Якщо Ви шукаєте надійного партнера для реалізації нестандартних завдань, бажаєте вигідно вирізнятися серед своїх конкурентів у галузі або почати кардинально новий бізнес в Україні, наші фахівці допоможуть виявити Ваші потреби, підібрати оптимальні рішення та супроводжувати Вас протягом всього ланцюга — від проектування та закупівлі обладнання до впровадження систем та надання послуг технічної підтримки.

Сьогодні ITIS — не просто системний інтегратор. Наша компанія робить акцент на стратегічному та консультативному підході до роботи із замовниками, прагнучи говорити з ними однією мовою. Досвід, який ми отримали в галузі консалтингового та ІТ-бізнесу, ми перетворили на стратегію, яка дозволяє чути клієнта, правильно виявляти його потреби та передавати найкращі практики використання інноваційних технологій.

Серед наших рішень — останні розробки компанії Cisco, які ми ефективно впроваджуємо в інфраструктуру наших замовників для вирішення різноманітних завдань бізнесу.